Kleuren methodiek op de SportBSO

Creatieve lessen die ieder kind laten meedoen op het juiste niveau én tegelijkertijd aantrekkelijk en leuk zijn voor de hele groep? Dat is een uitkomst die de deelnemers van de workshop ''Kleurenmethodiek op de SportBSO'' mochten ervaren.
Workshops BSO in kleuren - SportBSO

Kleuren toepassen op de SportBSO

Afgelopen week verzorgde onze collega’s Kim en Bart een workshop voor SportBSO NL. Met de deelnemers gingen zij aan de slag rondom intensiteit en differentiatie binnen de kinderopvang. Want hoe zorg je ervoor dat ieder kind, op zijn of haar eigen niveau, met plezier in beweging komt?

Met behulp van het kleurenmodel van Erik Boot en eigen praktijkervaring, werkten zij de gehele ochtend aan diverse werkvormen. Het resultaat: creatieve lessen die ieder kind laten meedoen op het juiste niveau én tegelijkertijd aantrekkelijk en leuk zijn voor de hele groep.

Dank aan alle deelnemers voor jullie enthousiasme en actieve bijdrage. 👏

Wil jij nou meer informatie over de BeweegAcademie?

Lobke helpt je graag verder!

 

 

 

Contact